Technologijos

Šiuolaikinė odontologija yra neatsiejama nuo inovatyvių ir pažangių technologijų. Šių technologijų taikymas ne tik atveria naujų galimybių ambicingiems moksliniams tyrimams, bet ir iš esmės performuoja požiūrį į odontologinį gydymą. Neabejotiną naudą gauna tiek gydytojas, tiek ir pacientas. Kasdieniame darbe prisiliesdamas prie pažangių technologijų, gydytojas odontologas turi galimybę plėsti ir auginti savo kompetencijas, nuolat įgyti naujų įgūdžių ir meistriškai įvaldyti šiuolaikiškas gydymo metodikas. Na o jūsų – mūsų pacientų, laukia efektyvesnis ir patikimesnis gydymas, bei iki maksimumo ištobulintas rezultatas, kurį galima pasiekti per kur kas trumpesnį laiką.

Tikrai nesuklysime pasakydami, kad odontologijos pažanga teikia tokią naudą, apie kurią anksčiau net negalėjome pasvajoti. Mūsų klinikos gydytojai puikiai suvokia, kad norint teikti kokybiškas ir šiuolaikiškas paslaugas, šią pažangą būtina prisijaukinti, suvaldyti ir panaudoti kiekvieno klinikos duris praveriančio paciento labui.

Klinikos Simetria Dentica gydytojai visuomet reaguoja į odontologijos pasaulio pokyčius, domisi moderniomis naujovėmis ir atidžiai apsvarsto, kurios iš šių naujovių geriausiai tarnautų mūsų pacientams. Esame sukaupę platų, modernų ir kokybišką odontologinei diagnostikai bei gydymui skirtų prietaisų arsenalą ir galime užtikrinti, kad tai leidžia mums teikti aukščiausios kokybės gydymą.

Pažangūs prietaisai, kuriais kasdien naudojamės savo darbe: