Estetinis plombavimas

 • Simetria Dentica suteikia puikius rezultatus per trumpą laiką
 • Užtikrinamas formos ir spalvos natūralumas
 • Rezultatai matomi iš karto po procedūros
Užsirašyti vizitui

Preliminari kaina nuo

90-300 €

Konsultacija pas gydytoją

+370 635 33 335

info@simetriadentica.lt

Darbo valandos

I – IV 8.00 – 20.00

V 8.00 – 18.00

VI-VII Nedirbame

Lokacija

Nemenčinės pl. 4E, Vilnius (Antakalnis)

Estetinio plombavimo eiga

1

Konsultacija

Pirminės konsultacijos metu kruopščiai įvertinama paciento dantų būklė, aptariami lūkesčiai ir pagal tai sukuriamas gydymo planas.

2

Pasiruošimas

Prieš atliekant estetinį plombavimą pacientui atliekama profesionali burnos higiena, dantų balinimas (jei pageidaujama, kad galiausiai visi dantys būtų šviesesnio tono), su pacientu aptariama pageidaujama dantų spalva, forma, dantų dydis.

3

Procedūros eiga

Kruopščiai išvalytos ir estetiniam plombavimui paruoštos erdvės sluoksnis po sluoksnio pildomos ilgaamžėmis kompozicinėmis plombomis tol, kol atkuriama danties anatomija. Galiausiai plombuojamas danties paviršius yra poliruojamas – šis žingsnis užtikrina danties lygumą.

4

Dantų poliravimas

Siekiant išlaikyti rezultatą, maždaug kas 6 mėn. rekomenduojama apsilankyti klinikoje estetiškai plombuotų dantų poliravimui. Ši greita ir neskausminga procedūra padeda atstatyti estetiškai plombuotų dantų blizgesį ir vėl mėgautis nepriekaištinga dantų išvaizda.

Estetinio plombavimo galimybės

Tobulų formų, gražūs, balti dantys – daugelio žmonių siekiamybė, mat iš prigimties idealiais dantimis, deja, tačiau pasigirti gali retas. Neretai šypseną suvaržo nepatinkanti esamų dantų forma ar pakankamai dideli tarpai tarp dantų, o ėduonies pažeisti, pageltę, nuskilę ar ženkliai nudilę dantys iš esmės neramina, erzina ir tampa didžiule nepasitikėjimo savimi priežastimi.

Laimė, gyvename laikotarpyje, kuomet dažnu atveju, iki tobulos šypsenos trūkstant ne tiek ir daug, su profesionalų pagalba galime šią turėti vos per keletą valandų ar dienų. Išeitis – estetinis plombavimas. Vilnius, „Simetria Dentica“ klinika, šiam neabejotinai tinkama vieta – čia visuomet maloniai Jūsų laukiame ir, pasitelkę profesionalių klinikos gydytojų rankas, pažangią įrangą bei ilgaamžes medžiagas, esame pasirengę atskleisti Jūsų šypsenos grožį.

 • Patyrę specialistaiPatyrę specialistai
 • Pažangi diagnostinė įrangaPažangi diagnostinė įranga
 • Individualus gydymo planasIndividualus gydymo planas
 • Džiuginantys rezultataiDžiuginantys rezultatai

Mūsų video

Plačiau

Anketa

Plačiau

Sertifikatai

Plačiau

Klientų įvertinimas

Plačiau
Registracija

Plačiau apie estetinį plombavimą

Estetinis plombavimas – tai dantų restauravimas kompozicinėmis plombomis, padedantis kruopščiai atkurti prarastą dantų anatomiją. Procedūros metu dantys kruopščiai plombuojami sluoksnis po sluoksnio, kol galiausiai yra atkuriami danties audiniai ir dantys įgauną reikiamą formą, pageidaujamą spalvą, pasiekiamas reikiamas dantų skaidrumas ir blizgesys.

Esminis tikslas – užtikrinti, jog dantys ne tik gražiai atrodytų, tačiau ir tinkamai fukcionuotų, taigi galutinis procedūros rezultatas – itin natūraliai, tvarkingai atrodantys ir puikiai funkcionuojantys dantys. Neabejokite – jei Jūsų dantų defektai nedideli, estetinis plombavimas Vilniuje įsikūrusioje odontologijos klinikoje „Simetria Dentica“ – idealus sprendimas!

 • Pliusai
 • Nepriekaištingas estetinis vaizdas
 • Išsaugomi sveiki danties audiniai
 • Iš karto matomas rezultatas
 • Ilgalaikis efektas
 • Galimos korekcijos
 • Ilgaamžės, patvarios plombos
 • Jokio skausmo (atliekama vietinė nejautra)
 • Burnos higiena - įprastinė
 • Minusai
 • Vaizdui "atgaivinti" kas pusę metų būtinas dantų poliravimas
 • Estetinio plombavimo rezultatai džiugina trumpiau lyginant su laminatėmis

Be galo svarbu suprasti, jog estetinis plombavimas – ne tik dantų grožį užtikrinanti procedūra. Ši reikalinga ir tam, kad kuo ilgiau išsaugotumėte savo dantis gyvybingus.

Kam rekomenduojame estetinio plombavimo procedūrą?

Estetinė dantų restauracijos procedūra rekomenduojama žmonėms:

 • kurių dantys pažeisti ėduonies;
 • norintiems atstatyti dėl traumos nuskilusius dantis;
 • turintiems nusidėvėjusius, nudilusius, nutrupėjusius dantis;
 • norintiems nekokybiškas ar nusidėvėjusias, per daug pastebimas plombas pakeisti naujomis, nepastebimomis restauracijomis;
 • norintiems patobulinti dantų formą, spalvą, pakoreguoti dantų dydį;
 • norintiems „užverti“ tarp dantų esančius tarpus;
 • norintiems pakoreguoti nežymiai susigrūdusius ar pakrypusius dantis (kuomet tausojant danties audinius įmanoma grąžinti dantis į danties lanką).

Estetinis plombavimas – procedūra ne tik priekiniams dantims

Dažnai pastebime, jog svajodami apie gražią šypseną daugelis vis dar labiausiai susikoncentravę būtent į priekinių dantų išvaizdą, mat šie – labiausiai pastebimi, tačiau graži šypsena – tai ne tik tvarkingi, balti bei spindintys priekiniai dantys. Raginame aplinkinius rūpintis ir mažiau matomais tolimesniais dantimis – šie taip pat turi būti tvarkingi bei atlikti reikiamą funkciją. Klinikoje „Simetria Dentica“ (Nemenčinės pl. 4E-105, Vilnius) atliekamas tiek priekinių, tiek ir krūminių/prieškrūminių dantų estetinis plombavimas, todėl galite būti tikri, jog čia nuo iki pasirūpinsime Jūsų šypsena.

Vadovaujamės požiūriu, jog graži šypsena – tai visapusiškai sveika šypsena, todėl pacientui atvykus į mūsų kliniką mes atidžiai įvertiname, ar visi paciento dantys funkcionuoja tinkamai, ar nėra dantų dilimo – problemos, su kuria šiandien susiduria daugelis. Į šią problemą siūlome žiūrėti ypač atsakingai. Kodėl? Nes nudilus danties emaliui atsiveria po juo esantis dentinas. Šis – už emalį gerokai minkštesnis danties audinys, kuris nėra pritaikytas atlaikyti kramtymo jėgas, su kuriomis mūsų dantys susiduria kasdien, todėl nesprendžiant nudilusių dantų problemos dantų dilimas gerokai paspartėja. Dylant dantims atsiranda dantų jautrumas, dantys gali patamsėti, skilinėti, gali atsirasti apatinio žandikaulio sąnario traškesys, didelis skausmas, gali būti juntama veido raumenų įtampa.

Svarbu paminėti, jog estetiškai plombuojant krūminius dantis atkuriama natūrali danties forma (tiksliai atkuriant danties kauburėlius bei vageles), leidžianti užtikrinti maksimalų kramtymo efektyvumą, sąkandžio aukščio išlaikymą bei išvengti savaiminio dantų dilimo ar dantų migracijos. Kitaip tariant, rūpinimasis ne tik priekiniais, tačiau visais iki vieno dantimis, jų taisyklingos funkcijos užtikrinimu leidžia išvengti rimtų problemų ateityje. Atminkite – kuo greičiau identifikavus problemą ir kuo greičiau šią išsprendus išvengiame rizikos išsivystyti didesnėms problemoms, kurios ne tik išties pavojingos sveikatai, tačiau ir visiškai nepalankios finansiškai. Taigi, domina estetinis plombavimas Vilniuje? Tokiu atveju nedelskite. Konsultacijos metu įvertinsime Jūsų situaciją, o nustatę, jog Jūsų atveju Jums tinkamesnis kitas dantų restauravimo būdas, pateiksime detalius argumentus bei atsakysime į visus Jums aktualius klausimus.

Preliminari kaina nuo: 90-300 €
Užsirašyti vizitui
Estetinio plombavimo kaina
Paslauga Kaina
Priekinio danties estetinis – funkcinis plombavimas 170-300 Eur
Krūminio danties estetinis – funkcinis plombavimas 120-180 Eur

Kada estetinio plombavimo procedūra nerekomenduojama?

Svarbu pabrėžti, jog dantų estetinio plombavimo procedūra negali būti atliekama pacientams, turintiems kreivus ar labai susigrūdusius dantis, taip pat norintiems koreguoti sąkandį. Tokiais atvejais rekomenduojame iš pradžių taikyti ortodontinį gydymą, o tinkamai ištiesinus dantis ir/ar sąkandį – dantis estetiškai plombuoti ir tokiu būdu užtikrinti idealų rezultatą. Taip pat labai svarbu paminėti, jog esant didesniems danties defektams, pavyzdžiui, prireikus atstatyti daugiau nei pusę krūminio danties, kur kas tikslingiau vietoj estetinio plombavimo rinktis dantų protezavimo procedūrą ir jos metu naudojamas tvirtesnes restauracijas – šios užtikrins ilgesnį tarnavimą, metams bėgant padės išsaugoti tinkamą sąkandžio aukštį ir išvengti rimtesnių problemų. Bet kokiu atveju neabejokite – mūsų specialistai pasiūlys Jums reikalingiausią ir naudingiausią procedūrą, o prireikus detaliai paaiškins visus „už“ ir „prieš“.

Nusprendėte, jog estetinis plombavimas – yra būtent tai, ko Jums reikia? Kviečiame užsukti konsultacijai! Mūsų klinikos adresas: Nemenčinės pl. 4E-105, Vilnius. Neabejojame, jog mūsų klinikos gydytojai sukurs Jums svajonių šypseną, kuri džiugins kasdien.

Domina daugiau įžvalgų? Sekite „Simetria Dentica“ Facebook puslapį – čia rasite ne tik vertingos informacijos, tačiau ir mūsų skelbiamus specialius pasiūlymus.