Periodontologija

 • Taikomos šiuolaikiškos gydymo metodikos
 • Specialistai efektyviai gydo periodontą ir padeda išvengti dantenų ligų
 • Suteikiama išsami priežiūros informacija greitesniems rezultatams pasiekti
Užsirašyti vizitui

Preliminari kaina nuo

30 €

Konsultacija pas gydytoją

+370 635 33 335

info@simetriadentica.lt

Darbo valandos

I – IV 8.00 – 20.00

V 8.00 – 18.00

VI-VII Nedirbame

Lokacija

Nemenčinės pl. 4E, Vilnius (Antakalnis)

Periodontologijos eiga

1

Konsultacija

Mūsų klinikos gydytojas periodontologas įvertins Jūsų burnos ertmės audinių būklę, diagnozuos periodonto susirgimus.

2

Gydymo planas

Gydytojas parengs Jūsų atvejui skirtą efektyvų gydymo planą ir paaiškins, kaip spręsti kilusias problemas.

3

Gydymo procesas

Konkretus gydymo procesas priklauso nuo atvejo sudėtingumo. Detalią eigą aptarsite su gydytoju.

4

Po gydymo

Po gydymo būtina užtikrinti kruopščią burnos higieną, reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną, prireikus apsilankyti papildomiems vizitams.

Periodontologinis gydymas

Problemų, kurios sprendžiamos gydytojo odontologo kėdėje, sukelia ne tik dantys. Jas sąlygoti gali ir aplink dantis esantys audiniai – periodontas.

Pastebėjote, kad patino ar paraudo Jūsų dantenos? Ėmė kamuoti dantenų skausmas ir jautrumas? O galbūt valantis dantis kraujuoja dantenos ar paaštrėjo blogas burnos kvapas? Tai gali būti pavojaus signalai, reiškiantys, kad Jus kamuoja periodonto ligos.

Šių ligų atsiradimą lemia ant dantų nuolat besikaupiančios bakterinės apnašos bei dantų akmenys. Riziką taip pat padidina rūkymas, stresas, nevisavertė mityba, kai kurie vaistai, cukrinis diabetas ir kitos lėtinės ligos. Privalu paminėti, kad periodonto ligos – viena dažniausių dantų netekimo priežasčių, todėl gydyti šias būtina kuo greičiau.

 • Patyrę specialistaiPatyrę specialistai
 • Pažangi diagnostinė įrangaPažangi diagnostinė įranga
 • Individualus gydymo planasIndividualus gydymo planas
 • Džiuginantys rezultataiDžiuginantys rezultatai

Mūsų video

Plačiau

Anketa

Plačiau

Sertifikatai

Plačiau

Klientų įvertinimas

Plačiau
Registracija

Plačiau apie periodontologinį gydymą

Dažniausiai pasitaikančios periodonto ligos:

Gingivitas – dantenų uždegimas, pasireiškiantis dantenų paraudimu, paburkimu ir kraujavimu.  Negydant ligos ji progresuoja ir pereina į sunkesnę formą – periodontitą.

Periodontitas – įsisenėjęs uždegimas, kuris pažeidžia ne tik dantenas, bet ir žandikaulio kaulą.

Vilniuje įsikūrusioje klinikoje „Simetria Dentica“ gydymui taikomos šios nechirurginės bei chirurginės procedūros:

 • Profesionali burnos higiena – šios metu pašalinamos ant dantų paviršiaus susikaupusios kietosios apnašos. Procedūra užkerta kelia bakterijų dauginimuisi, dantenos nustoja kraujuoti.
 • Kiuretažas – giluminis dantenų valymas, kurio metu pašalinami dantų akmenys, nupoliruojami dantų ir šaknų paviršiai, pašalinamos uždegimo pažeistos dantenos. Pacientui parenkamos higienos priemonės, paaiškinama, kaip teisingai valytis dantis namuose.
 • Gingivektomija – procedūra, kurios metu chirurgiškai pašalinamos uždegimo pažeistos dantenos. Procedūra atliekama panaudojus vietinę nejautrą, todėl skausmo nejusite. Operacija trunka trumpai – nuo kelių minučių iki valandos. Po operacijos dantenos paprastai visiškai sugyja per du mėnesius.
 • Danties vainiko prailginimo operacija arba šaknies iškėlimo operacija – ši reikalinga tuomet, kai danties kietieji audiniai yra suirę ar pernelyg išvešėjusios dantenos trukdo kokybiškam danties protezavimui. Operacijos metu apnuoginama danties šaknis ir pakeičiama aplink ją esančio kaulo apimtis.
 • Dantenų lopo operacija – operacija, atliekama kai periodontitas yra stipriai pažengęs. Operacijos metu atkeliamas tam tikras dantenų sluoksnis ir pašalinami smarkiai uždegimo pažeisti, suirę dantenų audiniai.
 • Dantenų plastika – operacija, įprastai atliekama norint suformuoti taisyklingą dantenų liniją. Operacijos metu trūkstamose vietose priauginamos dantenos. Galutinis rezultatas – natūraliai, sveikai, harmoningai atrodančios dantenos ir graži šypsena.
 • Liežuvio, lūpos pasaitėlio plastika – nesudėtinga operacija, kurios metu koreguojamas trumpas liežuvio pasaitėlis (šis riboja liežuvio judesius) arba viršutinės lūpos pasaitėlis (šis sąlygoja diastemą).
 • Recesijos uždengimas – operacija, kurios metu apsinuoginusio danties kaklelio vietoje priauginamos trūkstamos dantenos.
Preliminari kaina nuo: 30€
Užsirašyti vizitui
Periodontologijos kainos
Paslauga Kaina
Periodontologo konsultacija 50 Eur
Gilus kiuretažas (1-4 dantys), 1 dantis 35 Eur
Gilus kiuretažas (giluminis periodontologinių kišenių valymas 5 ir daugiau dantų), 1 dantis 30 Eur
Lopo operacija (vieno danties) 90 Eur
Lūpos, liežuvio pasaitėlio plastika 100 Eur
Dantenų plastika (šypsenos linijos korekcija – vieno danties) 80 Eur
Recesijos gydymas koronaliai pasukant lopą (1 dantis) 200 Eur
Subepitelinio jungiamojo audinio paėmimas recesijos dengimui 50 Eur
Danties vainiko išilginimas 180 Eur
Šypsenos linijos korekcija ( 6 dantų) 430 Eur

Norime pabrėžti, kad periodonto ligų gydymas – sudėtingas ir ilgas procesas, reikalaujantis ne tik gydytojo profesionalumo bei patirties, bet ir paciento atsakomybės. Gydytojui diagnozavus, kad Jums parodontozė, būtina ypač atsakingai rūpintis savo burnos ertmės higiena. Kaip tai padaryti tinkamai ir išvengiant klaidų, Jums visuomet paaiškins mūsų klinikos gydytojas.

Tik derinant šiuolaikiškas gydymo metodikas bei gydytojo periodontologo rekomenduojamas profilaktines priemones galima išgydyti periodonto ligas ir vėl džiaugtis savo sveikata. Mūsų odontologijos klinika Vilniuje pasižymi specialistais, kurie pasistengs, kad visos procedūros Jums būtų atliktos kokybiškai, efektyviai ir neskausmingai. Apsilankykite klinikoje „Simetria Dentica“ ir atsisveikinkite su periodonto ligomis!