Dantų plombavimas

Ar žinojote, kad dantų ėduonis yra plačiausiai paplitusi neužkrečiama liga visame pasaulyje? Ėduonies pažeistų dantų turi daugiau nei 90 proc. pasaulio gyventojų.

Ėduonis – klastinga liga. Reguliariai tikrintis dantis būtina net ir tuomet, jei neturite jokių nusiskundimų. Iš pradžių žmogus nejunta jokių simptomų, o kai atsiranda skausmas, tai reiškia, jog ėduonis pažeidė gilesnius danties audinius. Ėduonies komplikacijos tikrai nežada nieko gero: gali išsivystyti pulpitas, periodontitas ir kitos burnos ertmės ligos, kurioms prireikia ilgo ir sudėtingo gydymo.

Esant dėl ėduonies atsiradusiems dantų pažeidimams, būtina kuo greičiau pritaikyti terapinį gydymą. Gydant ėduonį, pagrindinė užduotis – pašalinti pažeistus audinius  ir atkurti danties vientisumą, funkciją bei estetiką. Ėduonies gydymo eiga:

  • Burnos ir dantų būklės įvertinimas ir individualus gydymo plano sudarymas;
  • Procedūra, kurios metu pirmiausia pašalinamos ėduonies pažeistos danties struktūros, o tuomet dantys plombuojami patikimais kompozitais – helio plombomis. Plombavimo metu atkuriama danties anatominė forma, kramtymo funkcija bei estetinė išvaizda.

Terapinis gydymas – tai odontologinės procedūros, apimančios ne tik ėduonies pažeistų dantų gydymą, bet ir estetinį plombavimą. 

Estetinio pombavimo metu plombuojama sluoksnis po sluoksnio, taip tarsi atkartojant natūralaus danties struktūrą. Patyrę mūsų klinikos gydytojai žino, kaip imituoti danties audinius, spalvą, reljefą ir blizgesį. Galutinis estetinio plombavimo rezultatas – visiškai natūraliai atrodantys dantys. 

Estetinio plombavimo metu:

Panaikinami tarp dantų esantys tarpai

Koreguojami susigrūdę dantys

Atstatomi traumuoti, nuskilę ar nudilę dantys

Pakoreguojama netaisyklinga dantų padėtis

Koreguojama dantų forma ir (ar) spalva

Dar vienas plombavimo funkcija – patologinio dantų dilimo gydymas. Griežimas dantimis ir dėl to nudilę ar nusidėvėję dantų paviršiai – dažna problema. Mūsų klinika siūlo dar  vieną dantų plombavimo būdą – restauracinį  nudilusių dantų atsatymą. Šis būdas dažnai naudojamas po arba prieš ortodontinį gydymą.

Mūsų klinikos komandos prioritetas – Jūsų sveikata, kuri prasideda ne kur kitur, o burnos ertmėje. Todėl mes skatiname aktyvų, atsakingą ir kūrybingą požiūrį į savo sveikatą. Norint ją išsaugoti, būtina žinoti ne tik ligos atsiradimo priežastis, bet ir įsisavinti sveikos gyvensenos principus:

  • Taisyklingus mitybos įpročius;
  • Žinias apie pieninių ir pirmųjų nuolatinių dantų priežiūrą;
  • Pirmųjų pastoviųjų dantų padengimą silantais;
  • Danties kietųjų audinių stiprinimą;
  • Ankstyvą karieso diagnostiką ir gydymą.

Simetria Dentica klinikos tikslas – kuo anksčiau diagnozuoti dantų pažeidimus ir padėti Jums išvengti sudėtingų problemų, kurių gydymas gali gerokai ištuštinti piniginę. Kviečiame dantis profilaktiškai pasitikrinti ne rečiau kaip du kartus per metus!

Simetria Dentica – tai gražūs ir sveiki dantys, padedantys kurti puikią savijautą ir kokybišką gyvenimą!