Dantų kanalų gydymas

 • Gydymas atliekamas greitai ir neskausmingai
 • Specialistai kruopščiai pašalina uždegiminį židinį
 • Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos rezultatams pasiekti
Užsirašyti vizitui

Preliminari kaina nuo

30 €

Konsultacija pas gydytoją

+370 635 33 335

info@simetriadentica.lt

Darbo valandos

I – IV 8.00 – 20.00

V 8.00 – 18.00

VI-VII Nedirbame

Lokacija

Nemenčinės pl. 4E, Vilnius (Antakalnis)

Dantų kanalo gydymo eiga

1

Išsami pirminė konsultacija

2

Gydymo plano sudarymas

3

Gydytojo paskirtos procedūros

4

Pakartotiniai vizitai prireikus

Dantų kanalų negydymo pasekmės

Ar žinote, kas gresia ilgai negydant ėduonies? Danties audinius apėmusios bakterijos gali patekti į kanalus ir ten sukelti uždegimą. Tokiu atveju prireikia dantų šaknų kanalų (endodontinio) gydymo, kurio metu kruopščiai pašalinamas uždegiminis židinys ir užkertamas kelias pavojingų mikroorganizmų plitimui į aplinkinius audinius.

Negydant dantų šaknų kanaluose esančios infekcijos, galite sulaukti skaudžių pasekmių. Iš infekcijos židinio bakterijos gali išplisti į žandikaulio kaulą ir sukelti dar stipresnį uždegimą, kurį dažniausiai lydi skausmas ir tinimas. Ilgainiui, infekcija dantų šaknų kanaluose gali tapti grėsme bendrai sveikatai.

 • Patyrę specialistaiPatyrę specialistai
 • Pažangi diagnostinė įrangaPažangi diagnostinė įranga
 • Individualus gydymo planasIndividualus gydymo planas
 • Džiuginantys rezultataiDžiuginantys rezultatai

Mūsų video

Plačiau

Anketa

Plačiau

Sertifikatai

Plačiau

Klientų įvertinimas

Plačiau
Registracija

Plačiau apie dantų šaknų kanalų gydymą

Gali būti, jog Jums reikalingas dantų šaknų kanalų gydymas, jeigu:

 • jaučiate stiprų, veriantį skausmą, kuris ypač dažnai užklumpa naktį;
 • dantis jautrus kontaktui spaudžiant, kramtant;
 • pakito, patamsėjo danties spalva;
 • patino dantenos, prie danties pastebėjote nedidelį pūlinuką.

Tiesa, kartais uždegimą ženklinančių simptomų gali ir nebūti. Tokiais atvejais apie artėjančią grėsmę pranešti gali tik gydytojas odontologas, atidžiai apžiūrėjęs Jūsų burnos ertmę ir atlikęs specialius diagnostinius testus. Delsti – nevalia. Atvykite į „Simetria Dentica“ kliniką, kur profesionalūs mūsų gydytojai įvertins Jūsų dantų kanalų būklę ir prireikus atliks endodontinį gydymą.

 • Pliusai
 • Atlikus gydymą laiku, išvengiama komplikacijų
 • Minusai

Mūsų klinikoje teikiamos šios endodontijos paslaugos:

Dantų kanalų gydymas. Įprastai ši procedūra atliekama keliais etapais. Prieš pradedant gydymą pacientui pirmiausia atliekamas vietinis nuskausminimas, todėl nereikia baimintis dėl skausmo ar kitų nemalonių pojūčių. Tuomet vyksta dantų kanalų valymas, t.y. mechaniniu būdu kruopščiai pašalinami infekuoti šaknų kanalų audiniai, ir kanalo ertmė užpildoma vaistais, kurie paliekami maždaug savaitei. Kito vizito metu vaistai išplaunami, o kanalai hermetiškai užpildomi specialia medžiaga. Paprastai endodontiniam gydymui prireikia dvejų vizitų, o sudėtingesniais atvejais gali prireikti trijų ar keturių.

Dantų šaknų kanalų pergydymas. Kartais dėl nesėkmingo ankstesnio endodontinio gydymo ar po jo kilusių komplikacijų dantų šaknų kanalus prireikia gydyti dar kartą. Taip gali nutikti, jei šaknų kanalai buvo nekokybiškai užsandarinti ir į juos vėl pateko bakterijų. Pasitikėkite mūsų klinikos specialistais – dantų šaknų kanalų pergydymą jie atliks kruopščiai ir patikimai. Pirmiausia bus pašalintas senas kanalų užpildas, kanalai iš naujo išvalomi, sterilizuojami ir sandariai užpildomi.

Dantų kanalų gydymo kaina
Paslauga Kaina
Specialisto konsultacija, gydymo planavimas 30 Eur
Danties kanalo paruošimas plombavimui (1 kanalo) 40-50 Eur
Danties kanalo paruošimas plombavimui (pergydymas) 60-70 Eur
Danties šaknies kanalo plombavimas 55 Eur
Danties kanalo paruošimas ir plombavimas (vienmomentiškai) 150 Eur
Pakartotinis kalcio keitimas 20-30 Eur
Perforacijų diagnostika ir gydymas 90 Eur
Kanalo užpildymas MTA 60 Eur

Mūsų klinikos privalumai

Dantų kanalų gydymas reikalauja specifinių įgūdžių. Mūsų klinikoje dirba tik kvalifikuoti, didelę profesinę patirtį sukaupę gydytojai, gebantys užtikrinti sklandžią, neskausmingą procedūros eigą ir kokybišką rezultatą. – Gydymui atlikti pasitelkiame procedūrų sėkmę užtikrinančias technologijas. Naudojame skaitmeninį rentgeną, patikimus kanalų valymui bei kitiems procesams reikalingus instrumentus, aukščiausios kokybės medžiagas. – Rūpinamės, kad vizitai keltų ne stresą, bet malonius potyrius. Užtikriname jaukią, komfortišką klinikos aplinką, pacientų baimes ir nerimą naikiname išsamiai atsakydami į visus pacientams rūpimus klausimus. – Mūsų klinikos tikslas – kurti ne tik šypsenos estetinį grožį, bet ir rūpintis jos sveikata. Būtent todėl atsakingai gilinamės į kiekvieno paciento atvejį, parenkame individualius gydymo metodus.

Stengiamės, jog iš mūsų klinikos pacientai išeitų besišypsantys ir laimingi!

Domina daugiau įžvalgų? Rekomenduojame sekti „Simetria Dentica“ Facebook puslapį – čia rasite daug vertingos informacijos bei mūsų specialius pasiūlymus.