Laminatės

Svajojate apie itin estetišką ir preciziškai tikslų rezultatą? Geriausia išeitis – laminatės, dar vadinamos venyrais. Tai – reikšmingas odontologijos mokslo laimėjimas, leidžiantis itin kruopščiai ir estetiškai atkurti pažeistus dantų audinius, pakeisti netenkinančią dantų išvaizdą, atstatyti nudilusį sąkandį ar pakeisti senas, nepatikimas plombas. 

Šis restauravimo metodas taikomas rekonstruojant priekinius dantis. Laminatės gali būti gaminamos iš stiklo keramikos ar kompozito. 

Keramika, iš kurios gaminamos laminatės – naujausia ir estetiškiausia medžiaga. Ji yra pralaidi šviesai, o šios medžiagos fizinės savybės artimos natūralaus danties savybėms, tad laminatėmis atkurti dantys atrodo taip, lyg būtų sukurti gamtos.

Jeigu norite ne tik harmoningos šypsenos, bet ir paties estetiškiausio rezultato, siūlome laminates iš stiklo keramikos. Teko girdėti, kad protezuojant dantis tenka nušlifuoti daug natūralių dantų audinių? Pasirinkdami laminates, to išvengsite. Šios restauracijos yra neįtikėtinai plonos (maždaug 0.2 mm storio), todėl dantis šlifuojamas itin minimaliai. 

Laminačių gamyba

Ypatingo tikslumo reikalaujantis procesas. Kiekviena laminatė yra tik Jūsų šypsenai pritaikytas unikalus gaminys. Laminačių gamyba užtrunka maždaug keletą savaičių. Iki gydymo pradžios reikalingas paruošiamasis etapas, kuris trunka apie 2-3 savaites. Šiuo periodu atliekama šypsenos diagnostika ir būsimų restauracijų planavimas. Jūs galėsite pamatyti, kaip atrodys Jūsų šypsena dar net nepradėjus gydymo.

Nežinote ką pasirinkti – estetinį plombavimą ar laminates?

Tiek estetinis plombavimas, tiek laminatės leidžia pastebimai pagražinti šypseną ir atkurti nusidėvėjusius dantų paviršius. Tačiau jeigu trokštate ilgaamžiško ir metams bėgant nekintančio rezultato, geriau rinktis laminates, nes estetiniu plombavimu atkurti dantys ilgainiui ima keistis ir netenka savo pradinės išvaizdos. Plombavimo būdu taip pat sunku išgauti natūraliems dantims būdingą skaidrumą. Visgi skirtingų pacientų norai taip pat yra skirtingi. Mes visuomet padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą, dėl kurio nesigailėsite.

Sveika, harmoninga ir patraukliu natūralumu žavinti šypsena pasiekiama ranka. Kartu su Simetria Dentica turėkite tokią šypseną, apie kurią visuomet svajojote!