Dantų tiesinimas kapomis yra puikus sprendimas tiems, kurie iki šiol atidėliojo dantų tiesinimo procedūrą dėl tariamo ir realaus nepatogumo, kurį sukeldavo breketų dėvėjimas. Dantų kapos yra pažangi technologija, pagrįsta išsamiais moksliniais tyrimais.

Dabar – tai sparčiai populiarėjantis greitas dantų tiesinimas, kurį rekomenduojame ir mes. Sužinokite daugiau apie šią inovaciją ortodontijos srityje ir nedelsdami kreipkitės į specialistus tam, kad būtų įvertinta Jūsų dantų, sąkandžio būklė bei pritaikytas tinkamiausias gydymo metodas.

Užpildykite klausimyną dėl ortodontinio gydymo permatomomis Invisalign kapomis. Klausimynas.

 

Pažangiausia technologija

 

Kasdien džiaugtis gražia ir sveika šypsena ir nepatirti kompleksų dėl netaisyklingo sąkandžio yra ne tik visų siekis, o vis lengviau įgyvendinamas tikslas. Pakoreguoti dantų padėtį, sąkandį dar niekada nebuvo taip paprasta ir patogu. Specialistai primena, kad svarbiausia atkreipti dėmesį į 7-10 metų vaikų sąkandį, tačiau reikia nepamiršti, kad ortodontinis gydymas gali būti sėkmingai taikomas tiek jauname amžiuje, tiek ir vyresnio amžiaus asmenims. Vienas iš dantų tiesinimo metodų, kuris įgalina išvengti galimų nepatogumų kasdien, sumažinti apsilankymo pas odontologą dažnumą bei gydymo trukmę, yra dantų tiesinimas kapomis.

Svarbu pastebėti tai, jog tiesinimas kapomis gan greitai sulaukė dėmesio iš asmenų, propaguojančių aktyvų gyvenimo būdą, sportuojančių mėgėjiškai ar profesionaliai.  Invisalign kapos suteikia galimybę nevaržomai judėti ir užsiimti sportu bei išvengti traumų tikimybės. Minėtieji breketai, ilgą laiką buvę pagrindiniu dantų tiesinimo būdu, apribodavo kai kurių sporto šakų atstovų galimybes taikyti šią procedūrą būtent dėl traumų pavojaus.  Tai dar vienas aiškus pavyzdys, jog dantų tiesinimo kapos nedaro įtakos įprastiniam gyvenimo ritmui, o prireikus lengvai galima jas išsiimti.

Invisalign  dantų tiesinimo kapose panaudojamos ir itin išmanios technologijos – įmontuojami specialūs indikatoriai, leidžiantys patogiai kontroliuoti kapų dėvėjimo laiką. Taip užtikrinamas ne tik patogumas, bet ir maksimali kontrolė.

Dantų tiesinimas kapomis yra puikus sprendimas mėgstantiems aktyvų laisvalaikį ar užsiimantiems profesionaliu sportu. Tai pažangiausia technologija, kurios pagalba dantų tiesinimas  ir sąkandžio koregavimas tapo dar plačiau prieinamas tiek vaikams, tiek vyresnio amžiaus asmenims, norintiems turėti sveiką ir gražią šypseną.

Dantų tiesinimo kapomis privalumai

 

Šis ortodontinio gydymo metodas ne veltui yra vadinamas revoliucine naujove. Tiesinant dantis ar koreguojant netaisyklingą sąkandį yra įvardinami šie privalumai:

 • maksimalūs rezultatai per trumpiausią laiką;
 • platus pritaikymas, nes ortodontinis gydymas gali būti sėkmingai taikomas tiek jauname amžiuje, tiek ir vyresnio amžiaus asmenims;
 • nekeičiami kasdieniniai paciento burnos higienos įpročiai;
 • kapos yra lengvai prižiūrimos, esant būtinybei jas lengva išimti;
 • išvengiama nemalonaus veržimo, tempimo pojūčio burnoje;
 • estetinis grožis, nes skaidrios kapos yra beveik nepastebimos aplinkinių;
 • mažesnis apsilankymų pas gydytoją skaičius ir trumpesnė gydymo trukmė.

Taigi, dantų tiesinimas kapomis netrukdo atlikti įprastinių kasdieninių veiklų, mėgautis savo mylimu maistu, o daugeliu atvejų aplinkiniai net nepastebės, jog dėvite kapas. Ši naujovė itin aktuali suaugusiems asmenims, nes tai yra puikus funkcionalumo ir estetikos derinys, leidžiantis pacientui nevaržomai užsiimti norima veikla. Taip pat – padedantis taisyti sąkandį ar koreguoti žandikaulį per dar trumpesnį laiką. Jeigu Jus domina dantų tiesinimas kapomis Vilniuje, mielai kviečiame kreiptis į mūsų kliniką.

Tiesinimo kapų dėvėjimas ir priežiūra

 

Tik pradėjus dėvėti kapas ar jas periodiškai keičiant naujomis keletą dienų gali jaustis veržimo, tempimo jausmas. Vos po 2-3 dienų kapa taps gan įprastu kasdienybės palydovu, tam tikra rutinos dalimi. Juolab, kad jos nereikalauja ypatingos priežiūros. Užtenka dantis valyti šepetėliu, turinčiu minkštus šerelius, o burnos higienai naudoti dantų pastą, neturinčią stambių granulių.

Priklausomai nuo atvejo, ortodontinis gydymas kapomis gali užtrukti nuo 6 iki 18 mėnesių, tad faktas, jog kapa dantims tampa tarsi nepastebima, yra labai svarbus. Dantų tiesinimas kapomis ne veltui yra vadinama revoliucinga technologija, nes šio gydymo procese pasitelkiamos pačios pažangiausios technologijos, kurios išmaniai leidžia kontroliuoti kapų nešiojimą. Invisalign kapose esantys specialūs indikatoriai keisdami spalvą leis tiksliai įvertinti, kiek laiko per parą pacientas dėvėjo kapą. Tai itin aktualu jaunesnio amžiaus pacientams, kurie nuolat patiria nepatogumų dėl išimamų ortodontinių įrengimų dėvėjimų. Tokie technologiniai sprendimai leidžia kontroliuoti kapų dėvėjimo laiką, kuris yra labai svarbus bei tinkamai jas prižiūrėti.

Išsamias instrukcijas, kaip prižiūrėti kapas, kokį dantų šepetėlį pasirinkti, kokią pastą ar kitą burnos higienos priemonę Jums geriausia naudoti, pateiks gydytojas ortodontas, kuris taip pat vykdys reguliarią priežiūrą ir stebės gydymo proceso eigą.

Dantų tiesinimo kapomis kaina

 

Dantų tiesinimo kapomis kaina yra taip pat vienas aktualiausių aspektų, tačiau reikia pripažinti, kad tai yra ilgalaikė investicija į gerą savijautą. Kiekvienas atvejis yra individualus, tad dantų tiesinimo kaina taip pat priklauso nuo atvejo sudėtingumo, Be to – tai kompleksinis veiksmas, jis gali būti derinamas ir su kitais gydymo tipais, pavyzdžiui, dantų implantacija. Tokiu būdu gali būti taikoma atskira kainodara, o svarbiausia nepamiršti, kad tai svarbi ir patikima investicija į savo sveikatą ir gerą savijautą.

Dantų kapa, skirta sąkandžio, kreivų dantų gydymui, yra gan nauja, tačiau visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti, moksliniais tyrimais pagrįsta ortodontinė priemonė. Visas gydymo procesas susideda iš keleto etapų, o pirmasis žingsnis – vizitas pas gydytoją ortodontą. Šis ne tik deramai įvertins situaciją, tačiau, pacientui pageidaujant, sudarys gydymo planą, pateiks preliminarią gydymo sąmatą. Dantų kapos kaina priklauso nuo atvejo sudėtingumo, sąkandžio būklės. Dantų tiesinimas kapomis individualiai nuo atvejo gali kainuoti nuo 1500 eur. iki 3500 Eur. Invisalign kapos kaina yra pagrįsta nepriekaištinga kokybe. Jos gaminamos iš plono ir skaidraus plastiko, itin tiksliai priglundančio prie dantų paviršiaus. Tai garantuoja patogumą, efektyvumą, o dažnas net nepastebės, jog dėvite kapas ir Jūsų dantys yra tiesinami.

Gydymo plano eiga

 

Dantų tiesinimas kapomis yra paremtas itin kruopščiais matavimais bei nuosekliai vykdomu gydymo planu, kuris leidžia pasiekti pačius geriausius rezultatus. Iki tol, kol pacientas gauna individualų kapų rinkinį ir prasideda gydymas, atliekami šie veiksmai:

 • pirminė specialisto konsultacija;
 • išsamūs matavimai;
 • diagnostinių modelių gaminimas;
 • virtualus 3D modeliavimas;
 • kapų gamyba.

Po pirminės specialisto konsultacijos bei sąkandžio apžiūros priėmus sprendimą atlikti gydymą kapų pagalba, atliekama išsami diagnostika. Daromos foto ir rentgeno nuotraukos, nuimami diagnostiniai dantų atspaudai arba atliekamas skenavimas specialiu iTero skeneriu. Tuomet atliekamas modeliavimas trimatėje skaitmeninėje erdvėje, sudaromas virtualus gydymo planas. Tai ypač naudinga, nes pacientas gali tiksliai matyti, kaip vyks gydymo procesas ir kokie pokyčiai vyks gydant jo sąkandžio ar žandikaulio problemas.  Tada pagal nepriekaištingai tikslius paciento dantų atspaudus pagaminami kapų rinkiniai. Juos laboratorijose gamina aukščiausios kvalifikacijos dantų technikai. Gamyba užtrunka maždaug 3-4 savaites po užsakymo patvirtinimo.

Kiekvienas pacientas, prieš pradedant gydymą gauna individualų kapų rinkinį ir, keičiant kapas kas keletą savaičių, išgaunamas ortodontinis judesys. Dantų tiesinimas kapomis reikalauja paciento sąmoningumo, nes labai svarbu laikytis gydytojo nurodymų ir kapas dėvėti bent 22 valandas per parą.

Jeigu domina dantų tiesinimas kapomis Vilniuje, užpildykite trumpą klausimyną dėl ortodontinio gydymo permatomomis Invisalign kapomis ir pradėkite savo kelionę tiesių dantų link jau artimiausiu metu.