Tie, kurie gali džiaugtis baltais dantimis, dažnai savo šypsena apdovanoja aplinkinius. Nesižavėti tokiais žmonėmis tiesiog neįmanoma, nes šypsotis – tai skleisti grožį ir nuoširdumą.

Nesate iš tų, kurie dažnai ir plačiai šypsosi? Pamąstykite – kartais viskas, ko trūksta iki galimybės pagaliau pasitikėti savimi – balti ir spindintys dantys – šie įgalina nevaržomai šypsotis bei dėstyti mintis, skatina pasitikėjimą savimi, ženkliai labiau atsipalaiduoti prieš fotoobjektyvą.

Apie baltesnius dantis svajojate ir Jūs? Šią svajonę išpildyti leis efektyvus ir daugybės žmonių visame pasaulyje išbandytas būdas – dantų balinimas. Vilnius, „Simetria Dentica“ klinika – šiam išties tinkama vieta, mat profesionalūs mūsų klinikos specialistai užtikrins, jog iš klinikos išeitumėte tik su kur kas baltesne šypsena.

Dar dvejojate? Neverta! Ši procedūra yra visiškai saugi, o jos rezultatas džiugina ilgam.


Kodėl dantys keičia spalvą?

 

Dantų spalvos pokyčius gali lemti daugybė faktorių. Vieniems šie pagelsta su amžiumi, kitiems dantų spalvos pakitimus lemia genai, įvairios ligos, dažnas antibiotikų vartojimas. Visgi dažniausiai dantys gelsta dėl dažno dantis dažančių gėrimų vartojimo, dažančių maisto produktų ir, žinoma, dėl rūkymo.


Kodėl verta balinti dantis?

 

Balti dantys Jums suteikia sveiką, tvarkingą bei patrauklią išvaizdą, priverčia atrodyti reprezentatyviau. Šie suteikia neabejotino pasitikėjimo savimi, tad gali netgi atverti naujas galimybes.

Dantų balinimo būdai

 

Dantų balinimas Vilniuje įsikūrusioje „Simetria Dentica“ klinikoje ypač saugus, mat čia siūlome tik patikimas, pasaulyje pripažintas, dantų audinių nepažeidžiančias balinimo metodikas – dantų balinimą „fläsh“ balinimo lempa bei balinimą kapomis. Apsilankius mūsų klinikoje gydytojas kruopščiai įvertins Jūsų dantų bei dantenų būklę ir rekomenduos, kokias procedūras Jums reiktų atlikti prieš balinimą bei koks balinimo metodas būtų Jums tinkamiausias.


Dantų balinimas odontologo kėdėje „fl
äsh“ lempa

 

Tai – inovatyvus, greitas, efektyvus ir, žinoma, saugus dantų balinimo būdas. Viskas, ką procedūros metu Jums reikės padaryti – atsisėsti į specialisto kėdę ir šiuo pasitikėti.


Procedūros eiga:

 

 • Pacientui uždedama dantenų apsauga.
 • Ant dantų užtepamas specialus balinimo gelis.
 • Dantų emalis paveikiamas LED diodine šviesa, kuri pašviesina dantų emalį iki norimo atspalvio.
 • Balinimo gelis nuplaunamas, nuimama dantenų apsauga.
 • Dantys padengiami geliu, mažinančiu dantų jautrumą.


Procedūros trukmė?
„fläsh“ dantų balinimas Vilniuje įsikūrusioje klinikoje „Simetria Dentica“ užtrunka apie 1,5 val. (įskaitant pasiruošimą procedūrai). Verta paminėti ir tai, jog efektyviausiam rezultatui pasiekti rekomenduojamos dvi procedūros.


Balinimo LED lempa privalumai:

 

 • Įrodyta, kad „fläsh“ dantų balinimas yra visiškai saugus Jūsų dantims bei dantenoms, taigi nėra ko nerimauti. Procedūros mūsų klinikoje metu profesionali burnos higienistė pasirūpins, jog balinimo procedūra vyktų saugiai ir sklandžiai.
 • Greitas efektas. Akivaizdžiai baltesne šypsena džiaugsitės jau po valandos.
 • Balinimo metu LED lempa apšviečiamas visas dantų paviršius, dantys bąla tolygiau lyginant su savarankišku dantų balinimu kapomis.
 • Ilgai išliekantis rezultatas.
 • Galima balinti jautrius bei pavienius dantis.

Dantų balinimas kapomis namuose

 

Jums nebūtinas greitas rezultatas? Tuomet dantis saugiai balinti galite ir namie! Tam Jums reikės specialių balinimui skirtų kapų ir šiek tiek kantrybės. Žinoma, prieš pradėdami šį būdą turėsite pasikonsultuoti su mūsų gydytoju. Šis apžiūrėjęs Jūsų dantis įvertins Jūsų burnos ertmės būklę, rekomenduos prieš balinimą būtinas atlikti procedūras.


Procedūros eiga:

 

 • Skenuojant inovatyviu „iTero“ skeneriu nuimami abiejų žandikaulių skaitmeniniai dantų atspaudai.
 • Gaminamos individualios kapos.
 • Pagamintos kapos kartu su specialiu balinimo geliu įteikiamos pacientui, gydytojas paaiškina pacientui, kaip šiomis naudotis.
 • Pacientas pradeda savarankišką dantų balinimą namuose (balinimo gelis įšvirkščiamas į kapą, ši dedama ant dantų ir dėvima kiekvieną naktį (kol kapa ant dantų, vyksta procesas: balinimo gelis skaido spalvotus dantų junginius, dantys palaipsniui šviesėja).


Procedūros trukmė?
Pirmuosius rezultatus išvysite jau po savaitės, o maksimalūs rezultatai pasiekiami po 10-14 naktų.


Balinimo kapomis privalumai:

 

 • saugu, efektyvu, lengva naudoti;
 • mažesnė kaina lyginant su dantų balinimu odontologo kėdėje.


Trūkumai:

 

 • neįmanoma balinti pavienių dantų;
 • ne iš karto pastebimas efektas;
 • procedūrą atlikti tenka savarankiškai;
 • dėl ilgesnio balinimo kurso tenka ilgesnį laiką atsisakyti dažančių maisto produktų, gėrimų.


Būtina žinoti:

 

 • Balinimo kapas galima naudoti tik tiek, kiek nurodė gydytojas.
 • Jei balinimo metu dantys tapo jautrūs, balinimą galima pristabdyti ir pratęsti, kuomet jautrumas dings.
 • Kol dantys balinami (t.y. viso balinimo kurso metu) rekomenduojame nevartoti dantis dažančių maisto produktų bei gėrimų, taip pat būtina nerukyti.

Dantų gydymas ir balinimas – puikus derinys!

 

Dantų gydymo metu odontologas atstato Jūsų natūralių dantų išvaizdą bei funkciją, o profesionalūs gydytojų įgūdžiai bei kokybiškos medžiagos leidžia užtikrinti, jog restauruoto danties nebūtų galima atskirti nuo natūralaus. Kadangi dantų spalva svarbi estetiniam dantų vaizdui, siekiant geriausio rezultato dantų balinimas Vilniuje įsikūrusioje klinikoje „Simetria Dentica“ dažnu atveju įtraukiamas į bendrą gydymo planą.


Dantų balinimas prieš restauraciją

Siekdamas sukurti Jūsų dantis atitinkančią restauraciją, gydytojas odontologas restauruoja Jūsų natūralius dantis naudodamas užpildus, įklotus, karūnėles ar implantus. Atlikus restauraciją danties spalva negali būti pakeista, todėl protingiausia dantų balinimą atlikti prieš dantų restauraciją ir siekiant spindinčios, patrauklios šypsenos restauracijos spalvą taikyti jau prie išbalintų dantų.


Dantų balinimas po ortodontinio gydymo

Ortodontinis gydymas breketais, „Invisalign“ kapomis arba kitais ortodontiniais aparatais suaugusiems užtikrina tinkamą dantų padėtį bei taisyklingą sąkandį. Siekiant užtikrinti maksimalų estetinį vaizdą pasitelkiama ir „fläsh“ lampa. Kodėl tiksliau? Dantų balinimas Vilniuje įsikūrusioje klinikoje „Simetria Dentica“ po minėtojo ortodontinio gydymo atstato buvusį dantų baltumą arba baltesniais padaro ir taip pakankamai šviesius paciento dantis. Toks  sprendimas – puikus sėkmingos ortodontinio gydymo procedūros užbaigimas. Juk galiausiai pacientas gali džiaugtis ne tik tiesiais dantimis ir taisyklingu sąkandžiu, tačiau ir baltesne, kerinčia šypsena.


Pavienių dantų balinimas

Pavieniai spalvą pakeitę dantys dažnai kenkia bendram šypsenos vaizdui ir verčia jaustis nemaloniai. Šiuo atveju gelbėja „fläsh“ balinimo lempa, mat ši, kaip jau minėjome, gali būti naudojama ne tik visų, tačiau ir pavienių dantų balinimui.


Domina balinimo procedūra? Štai, ką dar būtina žinoti:

 

 • Pirmasis žingsnis gražios šypsenos link – mūsų klinikos odontologo konsultacija. Dantų balinimas atliekamas mūsų odontologijos klinikoje Vilniuje. „Simetria Dentica“ – konsultacija sklandžiai vyksta jau nuo pirmojo susitikimo, kurio metu specialistas įvertins Jūsų burnos ertmės būklę ir išsiaiškins, dėl kokių priežasčių pakito Jūsų dantų emalio spalva. Taip pat kartu su gydytoju aptarsite savo lūkesčius, galimybes ir pasirinksite trokštamą dantų atspalvį.
 • Įvertinęs Jūsų burnos ertmės situaciją gydytojas sudarys specialiai Jums skirtą gydymo planą, su kuriuo Jus detaliai supažindins – tai padės Jums jaustis ramiau ir saugiau.
 • Prieš dantų balinimą yra būtina atlikti profesionalią burnos higieną, mat tik pašalinus ant dantų paviršiaus susikaupusias apnašas galima tikėtis efektyviausio rezultato. Taigi džiaugsitės ne tik baltesniais dantimis, bet ir maloniu gaivos, švaros pojūčiu.
 • Pasirinkus dantų balinimą odontologo kabinete Jūsų dantų išvaizda „atšviežinama“ vos vienos sesijos metu.
 • Negyvi dantys, plombinės medžiagos ar dantų vainikėliai išoriškai balinami nebąla, taigi, būtina įvertinti būsimą spalvų neatitikimą, o ateityje planuojant, pavyzdžiui, estetinį plombavimą ar dantų protezavimą, dantis balinti reikėtų prieš planuojamą estetinio plombavimo ar dantų protezavimo procedūrą.
 • Jeigu norite būtent tokio atspalvio dantų, kokius matėte žurnalo viršelyje ar televizoriaus ekrane, dar nereiškia, jog norimą atspalvį pavyks pasiekti. Norime pabrėžti, jog dantų balinimo rezultatas priklauso nuo daugelio faktorių: dantų emalio struktūros, Jūsų amžiaus, dantų gyvybingumo, asmeninių higienos ar mitybos įpročių. Būtina suprasti, jog kai kuriais atvejais norimam rezultatui pasiekti gali prireikti daugiau nei vienos procedūros. Tiesa, tarp procedūrų privaloma bent kelių savaičių pertrauka.
 • Kai kuriems žmonėms dantų balinimo procedūra gali padidinti dantų jautrumą. Su tuo susidūrus patariama naudoti specialias, jautrumą mažinančias priemones. Nerimauti neverta, nes užbaigus balinimą jautrumas visiškai išnyks per keletą dienų. Prireikus mūsų klinikos specialistai visada pasirūpins Jumis ir padės įveikti iškilusias problemas.


Kam procedūra nerekomenduojama?

 

Kaip ir daugelis kitų odontologinių procedūrų, dantų balinimas tinka ne visiems. Dantų balinimo atlikti negalima arba nepatartina, jeigu:

 • Jūsų dantų emalis yra plonas ir trapus, o dantys – itin jautrūs;
 • turite problemų su dantenomis ar sergate kai kuriomis periodonto ligomis;
 • Jums mažiau nei 18 metų;
 • esate nėščia moteris ar maitinate krūtimi;
 • turite alergiją balinimo medžiagai;
 • nešiojate breketus (nes geriausias rezultatas pasiekiamas, kuomet breketai yra nuimami bei po burnos higienos).

Nusprendėte, jog Jums reikalingas dantų balinimas? Vilnius, „Simetria Dentica“ klinika – šiam išties tinkama vieta!


Mūsų klinikos privalumai

 

 • Mūsų klinikoje dirba tik kvalifikuoti, profesionalūs specialistai, kurie itin rimtai žiūri į savo veiklą, tad nuolat tobulėja, gilina žinias, lavina praktinius įgūdžius. Visi iki vieno klientų vertinami ne tik dėl kokybiškų ir džiuginančių rezultatų, tačiau ir dėl didžiulio atsidavimo savo veiklai, rūpestingumo ir siekiamybės užtikrinti kuo sklandesnę komunikaciją bei procedūrų eigą.
 • Procedūroms klinikoje pasitelkiame tik naują, procedūrų saugumą užtikrinančią pažangią įrangą, naudojame aukščiausios kokybės medžiagas.
 • Siekiame, jog užsukę į mūsų kliniką jaustumėtės maksimaliai gerai, todėl stengiamės Jus pasitikti su šypsena, mielai atsakome į visus Jums rūpimus klausimus ir darome viską, kad jaustumėtės komfortiškai.
 • Rūpinamės ne tik Jūsų dantų grožiu, tačiau ir sveikata – mums ši be galo svarbi. Visada ypač kruopščiai įvertiname Jūsų situaciją, skiriame didžiulį dėmesį individualiam gydymo plano sudarymui.

 

Neabejokite – užtikrinsime, jog džiaugtumėtės savo šypsena!

 

Maloniai kviečiame registruotis procedūroms telefonu +370 635 33335.

 

Beje, rekomenduojame sekti „Simetria Dentica“ Facebook puslapį. Šiame ne tik skelbiame specialius pasiūlymus, leidžiančius sutaupyti gydytojo konsultacijai bei odontologinėms procedūroms, tačiau ir dalinamės daugeliui aktualia, vertinga informacija.

 

Dantų balinimas, kaina