Dantų balinimas

Tie, kurie gali džiaugtis baltais dantimis, dažnai apdovanoja savo šypsena aplinkinius. Nesižavėti tokiais žmonėmis tiesiog neįmanoma, nes šypsotis – tai skleisti grožį ir nuoširdumą. 

Jūs nesate iš tų, kurie dažnai plačiai šypsosi? Pamąstykite – kartais viskas, ko trūksta iki galimybės pagaliau pasitikėti savimi – baltumu spindintys dantys.

Siūlome Jums šiuolaikišką išeitį, kurią išbandė daugybė žmonių visame pasaulyje – profesionalų dantų balinimą. Daugelis tyrimų patvirtina, jog sveikų dantų balinimas yra saugus, nes nepažeidžiama dantų ir aplinkinių audinių struktūra.

Simetria Dentica siūlo dvi patikimas ir saugias balinimo metodikas:

Dantų balinimas odontologo kėdėje

Tai – greitas ir efektyvus balinimo būdas. Viskas, ką Jums reikės padaryti – atsisėsti į specialisto kėdę ir juo pasitikėti. 

Pirmiausia, dantenos padengiamos specialia apsaugine medžiaga. Tuomet ant dantų užtepamas specialus balinimo gelis. Kitas žingsnis – dantų emalio paveikiamas diodine šviesa, kuri siekia giliuosius danties sluoksnius ir leidžia pašviesinti dantų emalį iki norimo atspalvio. Procedūros trukmė – maždaug 1 valanda. Po jos dantys padengiami geliu, sumažinančių dantų jautrumą. Pastebimais rezultatais galėsite džiaugtis jau po pirmosios procedūros.

Dantų balinimas kapomis namuose

Jums nebūtinas greitas rezultatas? Dantis saugiai balinti galima ir namie! Jums reikės specialių balinimui skirtų kapų, kurias pagamins mūsų klinikos specialistas, ir šiek tiek kantrybės.

Pirmiausia, mūsų klinikos gydytojas pagamins Jums specialią balinimui skirtą kapą. Tai visai paprasta –  nuimami dantų atspaudai, o tuomet dantys nuskenuojami inovatyviu “iTero” skaneriu.

Kai kapa bus pagaminta, gydytojas Jums įteiks ją kartu su specialiu balinimo geliu. Šį gelį turėsite įšvirkšti į kapą ir dėvėti kiekvieną naktį. Pirmuosius rezultatus išvysite jau po savaitės, o maksimalūs rezultatai pasiekiami po 10 naktų.

Norite išbandyti dantų balinimo procedūrą? Štai keletas dalykų, kuriuos privalote žinoti:

 • Pirmasis žingsnis – mūsų klinikos odontologo konsultacija. Specialistas įvertins Jūsų burnos ertmės būklę ir išsiaiškins, dėl kokių priežasčių pakito Jūsų dantų emalio spalva. Taip pat kartu aptarsite lūkesčius, galimybes ir pasirinksite trokštamą dantų atspalvį;
 • Gydytojas sudarys specialiai Jums skirtą gydymo planą, su kuriuo visuomet galite susipažinti. Tai padės jaustis ramiau ir saugiau;
 • Prieš dantų balinimą būtina atlikti profesionalią burnos ertmės higieną. Pašalinus ant dantų paviršiaus susikaupusias apnašas, galima tikėtis efektyvaus rezultato. Jūs džiaugsitės ne tik baltesniais dantimis, bet ir gaivos ir švaros pojūčiu;
 • Nepamirškite, kad plombinės medžiagos nebąla. Dėl šios priežasties, jeigu planuojate estetinį plombavimą, dantis balinti reikėtų prieš tai;
 • Jeigu norite būtent tokio atspalvio dantų, kokius matėte žurnalo viršelyje ar televizoriaus ekrane, dar nereiškia, jog pavyks tai įgyvendinti. Norime pabrėžti, jog dantų balinimo rezultatas priklauso nuo daugelio faktorių: emalio struktūros, Jūsų amžiaus, dantų gyvybingumo, asmeninių higienos ar mitybos įpročių.
 • Kai kuriems žmonėms dantų balinimo procedūra gali padidinti dantų jautrumą. Su tuo susidūrus, patariama vartoti specialias jautrumą mažinančias priemones. Nerimauti neverta, nes užbaigus balinimą, jautrumas visiškai išnyks per keletą dienų. Mūsų klinikos specialistai visada pasirūpins Jumis ir padės įveikti iškilusias problemas.

Kaip ir daugelis kitų odontologinių procedūrų, dantų balinimas tinka ne visiems. Dantų balinimo rinktis nederėtų, jeigu:

 • Jūsų dantų emalis yra plonas ir trapus, o dantys – itin jautrūs;
 • Turite problemų su dantenomis ar sergate kai kuriomis periodonto ligomis;
 • Jums mažiau nei 18 metų;
 • Turite alergiją balinimo medžiagai;
 • Piktnaudžiaujate žalingais įpročiais (gausiai vartojate alkoholį, rūkote).

Iškilo ir daugiau klausimų? Mūsų klinikos specialistai visuomet pasirengę Jums atsakyti ir suteikti visą reikiamą informaciją.

Šypsokimės, ir pasaulis šypsosis Mums!

Dantų balinimas Flash lempa

 

Kodėl turėtumėte balinti dantis?

Rodykite savo dantis – su spindinčia, pasitikėjimo savimi suteikiančia šypsena. Balti dantys Jums suteikia sveiką, tvarkingą bei patrauklią išvaizdą. Taip pat suteikia Jums pasitikėjimo savimi ir gali atverti kelią į naujas privačias bei profesines galimybes.

Įrodyta, kad fläsh dantų balinimas yra efektyvus ir saugus dantims bei dantenoms. Moksliškai nustatyta, kad balinimo efektas yra švelnus emalei ir tinkamai atliktas išlieka itin ilgai.

Dabar turėti nuostabią šypseną dar lengviau

Jūsų dantų išvaizda atkuriama vos vienos sesijos metu. Prieš gydymą apžiūrime Jūsų dantis ir įsitikiname kad nebūtų karieso ar kitų problemų. Kadangi dantys turi būti be apnašų, įprastai atliekame profesionalią burnos higieną.

Derinkite dantų gydymą su dantų balinimu

Dantų gydymo metu odontologas atstato Jūsų natūralių dantų išvaizdą bei funkciją. šiuolaikinių medžiagų dėka tampa beveik neįmanoma atskirti restauruoto danties nuo natūralaus.

Dantų spalva vaidina pagrindinį vaidmenį vaizdiniame ir estetiniame rezultate. Būtent todėl siekiant geriausio rezultato dantų balinimas būna įtraukiamas į bendrą gydymo planą.

Dantų gydymas ir balinimas – puikus derinys!

Dantų balinimas prieš restauraciją

Siekiant sukurti dantų spalvą atitinkančią restauraciją, odontologas rekonstruoja Jūsų natūralius dantis naudojant užpildus, įklotus, karūnėles ar implantus. Vėliau danties spalva negali būti pakeista.  Todėl geriausia prieš tokias procedūras atlikti dantų balinimą ir restauracijos spalvą taikyti prie balintų dantų. Siekiant spindinčios šypsenos ir patrauklios bendros išvaizdos.

Dantų balinimas po ortodontinio gydymo

Ortodontinis gydymas suaugusiems užtikrina tinkamą dantų funkciją bei lygiavimą. Fäsh dantų balinimas po tokio gydymo vos per 1 valandą atstato Jūsų jaunatvišką, ryškią dantų spalvą. Tai yra puikus sėkmingos gydymo procedūros užbaigimas.

Pavienių dantų balinimas

Pavieniai spalvą pakeitę dantys gali kenkti bendram Jūsų šypsenos vaizdui ar jos sveikatai. Fäsh taip pat gali būti naudojama individualiam pavienių dantų balinimui.