Intraoralinė kamera

INTRAORALINĖ KAMERA

 

Atsisėdate odontologo kėdėje, prasideda Jums paskirta procedūra ir… visiškai neaišku, ką gi gydytojas odontologas veikia Jūsų burnoje? Jeigu šis jausmas – pažįstamas, nepatogią situaciją pakeisti galima pasitelkiant intraoralinę kamerą.

 

Tai – speciali vaizdo sistema, kurios dėka, užuot bandydamas pacientui papasakoti, kas ir kaip atliekama, gydytojas gali viską parodyti ekrane. Kameros dėka, pacientas gali matyti iki 100 kartų padidintą vaizdą. Tai leidžia lengviau suprasti esamą būklę ir spręsti dėl galimo gydymo plano pasirinkimo.

 

Tai – labai paprasta. Suteikus Jums galimybę pamatyti tai, ką mato gydytojas, Jūs iš karto suprasite gydymo prasmę ir būtinybę.

 

Šis modernus prietaisas leidžia ne tik palengvinti gydytojo ir paciento tarpusavio komunikaciją, bet ir gydytojo darbą. Sistemoje išsaugomi vaizdai odontologui vėliau leidžia sekti vertinti ligos eigą, archyvuoti gydymo procedūromis pasiektus rezultatus ir laiku užkirsti kelią didesnių pažeidimų atsiradimui.

Simetria Dentica klinikoje naudojama pažangi ir nauja intraoralinė kamera, pasižyminti šiais privalumais:

  • Labai aukštos skiriamosios raiškos vaizdas;
  • Idealus apšvietimas;
  • Gilus ir platus matymo laukas;
  • Natūraliai atkuriamos spalvos ir detalės.

Mums svarbu, kad Jūs suprastumėte gydymo svarbą. Pamatyti – kur kas geriau, negu išgirsti, nes vaizdas gali būti iškalbingesnis už bet kokius žodžius.