iTero skeneris

ITERO SKENERIS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tikriausia yra tekę matyti ar net patirti, kaip prieš tam tikras odontologines procedūras gydytojas pacientui į burną įdeda specialią formuojančią masę ir nuima dantų atspaudą. Šis atspaudas – tai dantų technikui skirta informacija apie paciento burnos audinių bei dantų būklę. Šiandien šio žingsnio gali net neprireikti, jeigu pasitelkiamas modernus iTero element skeneris. Tai – alternatyva įprastiniams atspaudams. Skenerio pasitelkimas diagnostikoje leidžia suteikti daugiau komforto pacientui ir paspartina gydymo procesus. Tradicinį atspaudų nuėmimą pakeičia nesudėtingas, švarus ir greitas trimatis skenavimas.

  

Nuimant atspaudą trimačiu skeneriu pakanka išsižioti, o tuo tarpu gydytojas, naudodamasis kamera nuskenuoja burnos ertmę. Jau netrukus ekrane atvaizduojamas smulkmeniškai tikslus paciento burnos ertmės vaizdas ir gydytojas jau tuoj pat gali įvertinti esamą situaciją ir su ja supažindinti pacientą.

 

Tai – neįtikėtinai paprasta procedūra. Taip ne tik palengvinamas gydytojo darbas, bet ir taupomas paciento laikas.

 

iTero skeneris dažniausiai naudojamas ortodontinio gydymo metu ir yra pasitelkiamas tokiais atvejais:

  • Diagnostikoje;
  • Gydymo planavime;
  • Formuojant preliminarų rezultatą;
  • Vykdant gydymą Invisalign kapomis.

Skeneris pasitelkiamas ne vien tik ortodontijoje. Jis gali būti naudojamas ir prieš dantų protezavimą, taip pat planuojant laminačių, vainikelių ar tiltų gamybą, prieš sąkandžio aukščio kėlimą ar dantų anatomijos atkūrimą. Nuskenuotas atvaizdas gali iš karto būti siunčiamas į dantų technikų laboratoriją, kur pagal jį pradedama pacientui reikalingų restauracijų gamyba.

 

iTero skenerio privalumai:

  • Neprireikia atspaudinės masės;
  • Skaitmeninio trimačio atvaizdo nuėmimui pakanka vos vieno vizito;
  • Pacientas gali aiškiai suprasti savo atvejį – gydytojas gali pakomentuoti situaciją, rodydamas vaizdą kompiuterio ekrane;
  • Prireikus, skaitmeniniai atspaudai gali būti archyvuojami ir vėliau šia medžiaga galima dalintis su laboratorijomis ar kitais gydytojais.