Skaitmeninis panoraminis rentgenas

SKAITMENINIS PANORAMINIS RENTGENAS

 

Inovatyvūs diagnostikos metodai = sklandus ir tikslus gydymas. Panoraminė rentgeno nuotrauka, dar vadinama ortopantomograma – viena naujausių ir inovatyviausių diagnostinių priemonių odontologijoje. Šioje nuotraukoje detaliai užfiksuojama visa paciento burnos ertmė ir aplink ją esančios sritys – sinusai, apatinių žandikaulių sąnariai.

 

Panoraminė nuotrauka – nepaprastai reikšmingas diagnostinis žingsnis. Tai – vienintelis diagnostinis testas, galintis suteikti gydytojui tiek daug išsamios informacijos apie žmogaus dantų bei aplink juos esančių audinių būklę.

 

Dažniausiai panoraminė rentgeno nuotrauka atliekama tiems pacientams, kurių laukia sudėtingesnis odontologinis gydymas. Ortopantomograma bus Jums paskirta, jeigu planuose yra:

  • Dantų atkūrimas pasitelkiant implantus;
  • Sudėtingas protinių dantų šalinimas;
  • Pažengusių periodonto ligų gydymas;
  • Didelės apimties protezavimas;
  • Ortodontinis gydymas.

Pastebime, kad pacientai dažnai baiminasi rentgenologinių tyrimų. Tačiau galime nuraminti – atliekant panoraminę nuotrauką, pacientas gauna tik labai nedidelę rentgeno spindulių dozę, visiškai netrikdančią sveikatos. Speciali skaitmeninė technologija leidžia iki maksimumo sumažinti spinduliuotę, tad nerimauti neverta. Yra ir kitų privalumų:

  • Padarius nuotrauką, gydytojas gali detaliai išnagrinėti paciento situaciją kompiuterio ekrane – specialia programine įranga išryškinti konkrečias detales, pritraukti vaizdą ir matyti tai, ko neįmanoma pastebėti plika akimi;
  • Prireikus, nuotrauką galime įrašyti į laikmeną arba atsiųsti Jums elektroniniu paštu.

Mūsų taisyklė – vykdant diagnostiką bei gydymą pasitelkti tik kokybiškas ir patikimas technologijas. Ortopantomogramos atlikimui savo klinikoje naudojame skaitmeninę “Densply Sirona” įrangą. Kodėl? Nes tuomet galime džiaugtis šiais privalumais:

  • Nauda pacientui. Šiai rentgeno įrangai būdingas paprastas naudojimas ir patogus paciento pozicionavimas. Tai leidžia užtikrinti optimalų darbo procesą bei greitą ir efektyvią diagnostiką. Aiškius vaizdus galima išgauti su žemesne nei bet kada radiacijos doze, tad užtikrinamas ne tik tikslumas, bet ir saugumas.
  • Aiškios detalės. Nepriekaištinga atvaizdų kokybė leidžia tiksliai diagnozuoti ir planuoti gydymą. Visos įrangoje įdiegtos programos ir atvaizdų parametrai yra pritaikyti konkrečioms diagnostinėms užduotims ir teikia neribotas diagnostines galimybes.
  • Vokiška kokybė. Densply Sirona – tai pasaulinio lygio prekės ženklas, naudojamas tūkstančiuose prestižinių klinikų visame pasaulyje. Gamintojas jau daugiau nei šimtą metų diegia vis naujesnius ir modernesnius technologinius sprendimus, skirtus ne tik gydytojų odontologų darbo palengvinimui, bet ir pacientų labui.