Suaugusiųjų ortodontinis gydymas

Manote, kad ortodontinį gydymą galima pritaikyti tik vaikams ir paaugliams? Netiesa! Amžiaus ribų gydymui breketais ar kitais ortodontiniais aparatais paprasčiausiai nėra. Tačiau reikia žinoti, kad vyresniame amžiuje kaulas yra mažiau plastiškas ir paslankus, todėl dantų tiesinimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, negu jaunesniame amžiuje. Be to, suaugusiems, turintiems ryškių žandikaulio dydžio neatitikimų, gali prireikti kombinuoto ortodontinio gydymo, derinamo su žandikaulių chirurgija. Visgi padedant profesionaliems mūsų klinikos gydytojams, efektyvus ortodontinis gydymas įmanomas nepriklausomai nuo amžiaus ar atvejo sudėtingumo.

Kada ir kodėl verta ryžtis ortodontiniam gydymui?

  • Dažnai suaugusiems taikomas dalinis ortodontinis gydymas, kuris paruošia dantis geresniam ir kokybiškesniam protezavimui ir leidžia sukurti vietos, reikiamos dantų implantavimui.
  • Ortodontinis gydymas pagerina jūsų sveikatą – tiesūs ir taisyklingi dantys mažiau dėvisi, tad po ortodontinio gydymo Jūsų dantys tarnaus kur kas ilgiau.
  • Pastebima, kad vis daugiau suaugusiųjų, turinčių netiesius dantis, nedailią šypseną ar tam tikrus dėl ortodontinių problemų atsiradusius veido estetikos trūkumus kreipiasi į odontologus ar ortodontus, siekdami pagražinti šypseną. Tai leidžia susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir ženkliai pagerinti savo gyvenimo kokybę.
  • Negydomos ortodontines anomalijos vėlesniame amžiuje gali sąlygoti sąnarių problemas, dantų nudilimą bei dantų traumas ar tapti ėduonies, periodonto ligų, blogo burnos kvapo ar netgi dantų netekimo priežastimi.
  • Jeigu dantys yra kreivi, maistas nėra tinkamai susmulkinamas, todėl gali išsivystyti virškinamojo trakto ligos.
  • Daugelis pacientų, kurie turi netaisyklingą šypseną vengia šypsotis, nenoriai bendrauja su kitais žmonėmis ir atsisako įvairių gyvenimo teikiamų progų, tad nieko keisto, jog kreivi dantys gali tapti ir psichologinių problemų priežastimi.

Mūsų klinikoje Jums pasiekiami naujos kartos ortodontinio gydymo metodai, kurie leidžia efktyviai koreguoti dantų kreivumą, sąkandžio problemas ir kitus nukrypimus. Gydymo metodai, aparatai bei gydymo pobūdis kiekvienam pacientui parenkami priklausomai nuo norų, poreikių ir galimybių.

 

Šypsena – iš pažiūros tik nedidelė detalė. Tačiau patraukli ir harmoninga šypsena tampa teigiamo pirmojo įspūdžio priežastimi, lengvina integraciją visuomenėje ir leidžia pasitikėti savimi bet kokioje gyvenimo situacijoje. Atsiminkite, kad šypsena – kur kas daugiau negu dantys. Tai Jūsų asmeninės ir psichologinės gerovės garantas.