Apie mus

Apie Mus

Simetrija – harmonijos, darnos ir grožį išreiškiančios proporcijos matas. Būtent šiuo principu mes kasdien vadovaujamės savo darbe, gydydami ir tobulindami savo pacientų šypsenas.

Mūsų misija – ne tik gydyti dantis, bet ir kurti grožį bei saugoti sveikatą. Nes gražus ir sveikas žmogus – laimingas žmogus.

Mūsų vertybė – kiekviena nuoširdi šypsena. Nes šypsena veide atspindi gražiausias emocijas. Tai – laimės ir vidinės harmonijos išraiška.

Mūsų ateities vizija – teikti individualizuotos medicinos paslaugas, kurios gydymo metodai atlieptų kiekvieno konkretaus paciento specifines savybes ir tuo pačiu metu skatintų paties žmogaus aktyvų, atsakingą bei kūrybingą požiūrį į savo sveikatą.

Mūsų aistra ir pasididžiavimas – naujos kartos ortodontinis gydymas. Tikime, kad dantų taisyklingumas bei estetika glaudžiai siejasi su viso organizmo būkle ir netgi gebėjimu pasitikėti savimi bei džiaugtis gyvenimu. Todėl savo pacientams siūlome platų ortodontinio gydymo galimybių spektrą.

Tik tada, kai profesinė patirtis leido pranokti patiems save – įsteigėme kliniką Simetria Dentica. Esame tikri, jog šis žingsnis įprasmina per daugybę metų sukauptą profesinę patirtį ir gebėjimą teikti aukščiausio lygio odontologijos paslaugas bet kuriam pacientui nepriklausomai nuo to, su kokiomis problemomis jis susidūrė.

 

Mūsų stiprybės, kuriomis didžiuojamės

Į gydymą mes žiūrime kaip į visumą, o ne tik į atskiro organo problemą, kadangi žmogaus kūnas yra įvairių tarpusavyje susijusių ir darniai funkcionuojančių vienetų visuma. Tai požiūris, kuris apima įvairius medicinos mokslo atradimus ir nukreipia gydymą būtent į problemos šaknis, o ne į pasekmes.

Todėl mes visuomet kruopščiai parengiame individualius gydymo planus bei sprendimus, pritaikytus konkrečiam žmogui.

Ateikite, ir įsitikinkite, kad Simetria Dentica – tai vieta, kur tiek pacientų, tiek mūsų gydytojų mintys materializuojasi ir virsta lūkesčius pranokstančiais rezultatais bei galimybe šypsotis gražia, ir, svarbiausia – sveika šypsena.

  • Universalumas – klinikoje teikiamas įvairių rūšių odontologinis gydymas: pradedant įprastomis terapinio gydymo procedūromis, baigiant sudėtingomis visų dantų rekonstrukcijomis, dantų implantavimu bei ortodontiniu gydymu;
  • Susitelkimas į kiekvieno žmogaus poreikius, problemas, lūkesčius ir troškimus;
  • Gebėjimas rasti bendrą kalbą su kiekvienu pacientu – vaiku, suaugusiuoju ar senoliu;
  • Žinojimas, kaip padėti kiekvienam žmogui išmokti pasirūpinti savo sveikata, kuri prasideda ne kur kitur, o burnos ertmėje;
  • Nenutrūkstamas tobulėjimas ir kvalifikacijos kėlimas įvairiuose kursuose, seminaruose, tarptautiniuose mokymuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje;
  • Stipri ir vieninga komanda, kuri prireikus susivienija bendram tikslui;
  • Ėjimas koja kojon su odontologijos pažanga – tik moderni įranga, šiuolaikinės technologijos ir sertifikuotos medžiagos.