INVISALIGN kapos

INVISALIGN dantų tiesinimo kapos

 

Užpildykite klausimyną dėl ortodontinio gydymo permatomomis Invisalign kapomis ir pradėkite savo kelionę tiesių dantų link jau artimiausiu metu!

Klausimynas

 

Ar žinojote, kad sparčiai plečiantis odontologijos galimybėms, turėti taisyklingą šypseną galima ir be breketų? ? Specialios permatomos INVISALIGN kapos – tai revoliucinga ortodontijos naujovė, apjungianti pažangias technologijas ir nuolatinių mokslinių tyrimų rezultatus. Šios kapos gaminamos iš plono ir skaidraus plastiko, kuris tiksliai priglunda prie dantų, todėl šios kapos yra patogios ir beveik nematomos.

Kaip veikia Invisalign?

 

 

Pasirinkti INVISALIGN verta dėl šių privalumų:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Estetika– kapos yra lanksčios ir skaidrios, tad tobulai priglunda prie dantų paviršiaus. Žvelgdami į Jūsų šypseną, aplinkiniai net nepastebės, kad Jūsų dantys yra tiesinami;

Komfortas– dėvint kapas nekyla diskomfortas, jos yra patogios ir sukuria švelnius dantų judesius. Svarbu ir tai, kad jos netrikdo įprastinio gyvenimo ritmo – prireikus kapas galima išsiimti ir valgyti bet kokį maistą ar užsiimti aktyviu sportu išvengiant traumų pavojaus;

Saugumas ir tvirtumas– kapos gaminamos iš aukštos kokybės „Smart Track“ medžiagos, kuri nesukelia alergijų, nedirgina minkštųjų audinių ir pasižymi biologiniu suderinamumu su žmogaus organizmu. Be to, kapos yra atsparios dėvėjimuisi;

Individualus pritaikymas – kapų rinkinys pagal tikslius paciento dantų atspaudus pagaminamas dantų technikų laboratorijoje. Principas labai paprastas – kiekvienas pacientas, prieš pradedant gydymą gauna individualų kapų rinkinį ir, keičiant kapas kas keletą savaičių, išgaunamas ortodontinis judesys.

INVISALIGN – pati geriausia išeitis tiems, kurie svajoja apie tiesius dantis, bet nenori rinktis įprastinių breketų, nes mano, jog tai atrodo nepatraukliai. Dėvint INVISALIGN kapas galima drąsiai juoktis, šypsotis ir užsiimti bet kuria kita veikla – aplinkiniai tikrai nepastebės, kad Jūsų dantys yra tiesinami.

Ilgalaikė investicija – taip pagrįstai galima pavadinti Invisalign kapas. Ortodontijos sritis tobulėja, o ši inovacija yra puikus pavyzdys, kaip stengiamasi išrasti naujų, dar patogesnių dantų tiesinimo būdų. Skaidrios išimamos kapos, paprasta jų priežiūra ir tik trumpalaikis veržimo pojūtis – visa tai yra sprendimai, kurie siūlomi visi kartu kaip puiki veiksminga alternatyva iki šiol buvusioms dantų tiesinimo priemonėms. Natūralu, jog inovatyviųjų Invisalign kapų kaina sudaro didžiąją dalį kreivų dantų ar sąkandžio gydymo proceso kaštų. Pasiekiamas efektas ir tiek fizinė, tiek emocinė grąža yra išties neįkainojama.

 

 

Keletas tradicinių breketų ir INVISALIGNdantų tiesinimo sistemos skirtumų:

BREKETAI
DANTŲ TIESINIMO KAPOS
Spalva Metalo, dažniausiai sidabro atspalvis Permatoma / Nematoma
Gydymo trukmė 24 valandas per parą, vidutiniškai 2 metus (priklausomai nuo atvejo) 22 – 24 valandas per parą, 6 – 18 mėnesių, (priklausomai nuo atvejo)
Priežiūra Dažnesnė ir itin kruopšti higiena, reikia specialaus dantų šepetėlio ir skalavimo skysčio, būtinas tarpdančių valymas Dantis reikia prižiūrėti įprastai, kapų priežiūrai naudoti šepetėlį ir dantų pastą, neturinčią abrazyvių medžiagų
Vizitai pas specialistą Kas mėnesį Kas 4 – 6 savaites
Pliusai ·      Tinka gydant sudėtingus atvejus;

·      Yra itin stabilūs;

·       Platus pasirinkimas priklausomai nuo poreikių ir finansinių galimybių.

·      Nepastebimi ant dantų;

·      Prireikus galima išsiimti;

·      Nesukelia sunkumų valgant, galima rinktis bet kokį maistą;

·       Nesukelia diskomforto.

Minusai ·      Gali sukelti skausmą ir diskomfortą;

·      Apsunkina kasdienę burnos higieną;

·       Privalu atsakingai rinktis maistą ir vengti kai kurių maisto produktų.

·      Privalu valyti po kiekvieno valgio;

·      Reikalauja griežtos savikontrolės – jei kapos nebus dėvimos nurodytą laiką, rezultatas nebus pasiektas;

Netinka pacientams kurie… Aktyviai užsiima kai kuriomis sporto šakomis Turi sudėtingų sąkandžio problemų

INVISALIGN DANTŲ TIESINIMO SISTEMA DAŽNIAUSIAI TAIKOMA:

Susigrūdusių dantų tiesinimui

 

 

Gilaus sąkandžio gydymui

 

 

Gydant atvirkštinį sąkandį (kai nėra ryškių skeletinių defektų)

 

 

Kryžminio sąkandžio gydymui (gali būti derinama su žandikaulio plėtimu)

 

 

Atviro sąkandžio gydymui (kai nėra ryškaus skeletinio defekto)

 

 

Kai dantis reikia perstumti ne daugiau kaip 5 milimetrus

 

Siekiant panaikinti tarp dantų esančius tarpus

 

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI APIE DANTŲ TIESINIMĄ SU INVISALIGN?

 

Nusprendus, kad norite, jog Jūsų dantys būtų tiesinami INVISALIGN kapomis, Jūsų laukia šie žingsniai:

 

 1. Atvykus į pirmąją konsultaciją mūsų klinikoje Vilniuje gydytojas ortodontas įvertins Jūsų dantų ir sąkandžio būklę. To reikia, kad būtų galima nuspręsti, ar Jūs esate tinkamas kandidatas gydymui su INVISALIGN.
 2. Kitas žingsnis – diagnostika. Prireiks foto ir rentgeno nuotraukų atlikimo, taip pat bus nuimami diagnostiniai dantų atspaudai arba skenuojama specialiu skaneriu. Šie duomenys bus nusiųsti į INVISALIGN laboratoriją. Nuo šios akimirkos prasideda Jus gydančio ortodonto ir dantų techniko bendradarbiavimas.
 3. Ortodontas sukurs gydymo planą, pagal kurį bus sudarytas virtualus gydymo planas unikalia “Align Technology” programa. Ji parodys, kokie pokyčiai vyks su Jūsų šypsena gydymo metu. Paprasčiau tariant, kompiuterio ekrane Jūs pamatysite, kaip Jūsų dantys atrodys jau po gydymo. Nors Invisalign kapos turi patogią dėvėjimo kontrolės sistemą, tačiau dantų tiesinimas reikalaus profesionalios specialisto priežiūros, tad, jei gyvenate ne Vilniuje, iš karto susidarysite bent jau preliminarų vizitų grafiką, priderintą prie Jums tinkamo laiko, kas 4-6 savaites.
 4. Patvirtinus gydymo planą, bus pagamintas individualus permatomų tiesinančių kapų rinkinys. Kapas gausite per kelias savaites. Ortodontinis gydymas Vilniuje pacientams vykdomas taip, kad pas gydytoją pacientai galėtų atvykti patogiausiu metu (atsiimti kapas, planiniam vizitui dėl kapų keitimo), konsultaciją išskirtinėmis sąlygomis gautų net ir po darbo valandų.
 5. Turėkite omenyje, kad iš pradžių dantų tiesinimas šiomis kapomis gali kelti smulkių nepatogumų. Gydymo pradžioje gali būti sunku tarti kai kuriuos garsus, tačiau po kelių dienų viskas susitvarko. Visa kita – tik privalumai. Kapos beveik nepastebimos ir glotniai priglunda prie dantų, jas patogu dėvėti, galima lengvai nusiimti valgymo, gėrimo ir dantų valymo metu.
 6. Dantų priežiūra – įprastinė.
 7. Nepamirškite, kad kapos turi būti dėvimos bent 22 val. per parą.
 8. Kapas vieną po kitos nurodyta seka reikės keisti kas 1-2 savaites. Taip dantys po truputį keis savo padėtį, judėdami link reikiamos pozicijos.
 9. Lankytis pas gydytoją reikėtų kas 6-8  savaites.
 10. Gydymo trukmė – individuali. Paprastai dantys tampa tiesūs po 6-18 mėnesių.
 11. Po gydymo INVISALIGN sistema reikalinga stabilizavimo fazė. Taikomi fiksuoti ir nuimami aparatai, kuriuos reikia dėvėti kiekvieną naktį.

 

Tokios inovatyvios technologijos kaip INVISALIGN leidžia mums – gydytojams nuolat tobulėti ir tuo pačiu metu prisidėti prie mūsų pacientų gyvenimo kokybės gerinimo. Šiuolaikiškų dantų tiesinimo kapų dėka, tobulą šypseną galėsite turėti greičiau, patogiau ir neatsisakant gyvenimo malonumų. Galime patvirtinti, jog puikūs atsiliepimai apie Invisalign kapas yra svarus įrodymas, kad nuoseklūs mokslininkų tyrimai ir kantrus darbas padėjo sukurti puikiai pacientų lūkesčius patenkinantį ortodontinį įrankį už prieinamą kainą. Kreipkitės į mūsų specialistų komandą ir mes suteiksime Jums konsultaciją, greitai ir profesionaliai įvertinsime Jūsų dantų, sąkandžio būklę bei pateiksime rekomendacijas dėl dantų tiesinimo kapomis galimybių.

INVISALIGN KAPOS KASDIENYBĖJE

Svarbu žinoti, kad dantų tiesinimo kapos visiškai netrikdo įprastinio gyvenimo ritmo:

 • Nėra apribojimų, ką galima valgyti, o ko ne. Jei tik norite, galite mėgautis tiek lipniu, tiek kietu ar traškiu maistu.
 • Esate aktyvaus ar ekstremalaus sporto mėgėjas? Su INVISALIGN šio pomėgio tikrai neteks atsisakyti. Ir toliau galėsite visu pajėgumu kibti į treniruotes, nes Jums negresia jokios traumos.
 • Paprastai nebūna neplanuotų vizitų pas gydytoją ortodontą. Tuo tarpu nulūžęs breketas ar įkyriai durianti breketo viela gali priversti nieko nelaukiant vykti į gydytojo kabinetą.
 • Kapos yra skaidrios ir glotniai prilimpa prie dantų paviršiaus, tad aplinkiniams sunkiai pastebimos. Šypsodamiesi tikrai nesulauksite klausimo, kas gi yra ant Jūsų dantų.

Nešiojimo rekomendacijos:

 • Geriausiam rezultatui užtikrinti, kapas būtina nešioti20-22 val. per parą,
 • Valgant ir valantis dantis, kapas reikia išsiimti;
 • Išsiėmus kapą, įdėkite ją į tam skirtą dėžutę. Kapa sunkiai pastebima ne tik burnoje, tad to nepadarius, ji gali pasimesti;
 • Keisti kapų rinkinius reikia kas7 dienas. Jei iškils neaiškumų dėl keitimo tvarkos, kreipkitės į savo gydytoją ortodontą.

Kapų priežiūra:

Prižiūrėti kapas lygiai taip pat paprasta, kaip ir nešioti. Valyti reikia su vidutinio kietumo šepeteliu. Siekiant dar kokybiškesnio išvalymo, galima naudoti burnos skalavimo skystį.

Kapas nesudėtinga išimti, o mūsų rekomenduojamos Invisalign kapos gali turėti įdiegtą itin patogų savikontrolės mechanizmą, padedantį sužinoti, ar pakankamai laiko per parą dėvite kapas. Svarbiausia, jog dantų tiesinimas kapomis ne tik nesutrikdo įprastų burnos higienos įpročių, bet dažniausiai juos pagerina, burnos priežiūrą padaro efektyvesne, veiksmingesne.

Mūsų klinikos specialistai mielai patars visais dantų tiesinimo kapomis klausimais, tad kreipkitės jau dabar Jums patogiu būdu – užpildykite formą internetu arba susisiekite telefonu +370 635 33335.