Kaip turi atrodyti Jūsų tobula šypsena?

Atlikite vertinimą

Dantų tiesinimo INVISALIGN kapomis privalumai

Sužinoti daugiau

Vienas naujausių ir moderniausių dantų tiesinimo metodų – ortodontinis gydymas pasitelkiant skaidrias, išimamas kapas. Tai – efektyvus ir itin estetiškas gydymo būdas, pritaikytas tiek paaugliams, kurių nuolatinis sąkandis vis dar nėra pilnai susiformavęs, tiek suaugusiems pagal individualų dantų tiesinimo atvejį.

 

Turėti taisyklingą šypseną galima ir be breketų

Dantų tiesinimas specialiomis permatomomis INVISALIGN kapomis – tai revoliucinga ortodontijos naujovė, apjungianti pažangias technologijas ir nuolatinių mokslinių tyrimų rezultatus.

Šios kapos gaminamos iš plono ir skaidraus plastiko, kuris tiksliai priglunda prie dantų, todėl šios kapos yra patogios ir beveik nematomos. Žvelgdami į Jūsų šypseną, aplinkiniai net nepastebės, kad Jūsų dantys yra tiesinami.

Daugiau

INVISALIGN kapos – pati geriausia išeitis tiems, kurie svajoja apie tiesius dantis, bet nenori rinktis įprastinių breketų, nes mano, jog tai atrodo nepatraukliai ar sukelia diskomfortą.

Šios kapos visiškai netrikdo įprastinio gyvenimo ritmo – prireikus kapas galima išsiimti ir valgyti bet kokį maistą ar užsiimti aktyviu sportu išvengiant traumų pavojaus, jos yra patogios ir sukuria švelnius dantų judesius.

INVISALIGN kapos gaminamos iš aukštos kokybės „Smart Track“ medžiagos, kuri nesukelia alergijų, nedirgina minkštųjų audinių ir pasižymi biologiniu suderinamumu su žmogaus organizmu. Be to, kapos yra atsparios dėvėjimuisi.

 


Dantų tiesinimo sistema kiekvieno paciento individualiam atvejui

Inovatyvus dantų tiesinimas nematomomis kapomis yra efektyvus atliekant įvairias ortodontines korekcijas - nuo paprasčiausių iki sudėtingiausių.

Kiekvienas kapų rinkinys gaminamas dantų technikų laboratorijoje, pagal tikslius paciento dantų atspaudus. Kiekvienas pacientas gauna individualų kapų rinkinį, kuris keičiamas kas keletą savaičių. Gydymo metu dantys po truputi juda, kol išsitiesina iki ortodonto numatytos taisyklingos padėties.

Daugiau

Kiekvieno atvejo gydymo trukmė yra individuali. Preliminariai numatoma, kad gali trukti nuo 9 iki 15 mėnesių.

Ortodontinis gydymas INVISALIGN kapomis yra taikomas tiek vaikams tiek suaugusiems:

  • Susigrūdusių dantų tiesinimui
  • Gilaus sąkandžio gydymui
  • Gydant atvirkštinį sąkandį (kai nėra ryškių skeletinių defektų)
  • Kryžminio sąkandžio gydymui (gali būti derinama su žandikaulio plėtimu)
  • Atviro sąkandžio gydymui (kai nėra ryškaus skeletinio defekto)
  • Kai dantis reikia perstumti ne daugiau kaip 5 milimetrus
  • Siekiant panaikinti tarp dantų esančius tarpus

Speciali "INVISALIGN teen" sistema – tai vienas inovatyviausių ortodontinių gydymo metodų, skirtų būtent paaugliams. Paaugliams išimami ortodontiniai aparatai neretai sukelia daug nepatogumų, nes jaunuoliai kartais paprasčiausiai pamiršta juos įsidėti. Tačiau INVISALIGN kompanija siūlo sprendimą. Dantų tiesinimo kapose sumontuotas specialus kontrolės mechanizmas – yra spalvinis indikatorius, kurio pagalba galima įvertinti, kiek valandų per parą buvo nešiota kapa. Išbandykite ir įsitikinkite, kad dantis tiesinti galima netrikdant įprasto, kartais labai užimto ir įtempto jaunuolių gyvenimo ritmo.
Sužinokite, ar dantų tiesinimas Invisalign kapomis yra tinkamas sprendimas, siekiant turėti taisyklingą šypseną?

Atlikite vertinimą ir registruokitės nemokamai konsultacijai mūsų klinikoje

Pasirinkite, kam būtų taikoma INVISALIGN dantų tiesinimo sistema:

Kuri iš žemiau pateiktų problemų labiausiai atitinka Jūsų atvejį?